KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242218
nr 1324 2218
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad "Tallini", -63. Motivet: 28,5x29
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:32:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr